• |
ide | kryesore

Aksident në Milot-Rrëshen, 3 të plagosur

-Instant, Arkiva, Lajme

Një aksident ka ndodhur në aksin Milot-Rrëshen, ku janë përplasur 3 mjete, e si pasojë 3 persona kanë mbetur të plagosur. Të plagosurit janë dërguar në spitalin e Rrëshenit, por ende nuk dihen detaje lidhur me gjendjen e tyre shëndetësore.


Deri më tani, bëhet me dije se Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për përcaktimin e shkaqeve dhe rrethanave të ketij aksidenti, por paraprakisht mendohet se mjetet kanë rrëshqitur si shkak i baltës dhe inerteve të rena në rrugë nga mjetet që marrin inerte në lumin Fan.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.