• |
ide | kryesore

NOVAL Diagnostik tashmë dhe në zemër të Tiranës, me një pafundësi analizash

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Shëndeti është elementi i parë dhe më i rëndësishëm i lumturisë dhe parandalimi i sëmundjeve, apo identifikimi i hershëm i tyre është lehtësisht i mundshëm. Duke mos e lënë jashtë vëmendjes shëndetin tonë, duhet dhe mund të kryejmë shpesh herë analiza të hollësishme dhe një faktor mjaft i rëndësishëm është cilësia e analizave, vendi ku zgjedhim t’i bëjmë, stafet mjekrësore, aparaturat e laboratorëve nga varen dhe rezultatet e në fund, interpretimi i duhur.


Gjithë këtë zinxhir, tashmë e kemi të zgjidhur me një ndalim. Laboratori NOVAL Diagnostic,me piken me te re , pranë Radio Tiranës apo e thënë ndryshe në rrugën e Liceut. NOVAL Diagnostic, për të gjithë ata që kanë nevoja shëndetësore, apo ata duantë jenë gjithmonë të informuar për shëndetin e tyre e të parandalojnë sëmundjet, ofron gamën e plotë të analizave mikrobiologjike. Në NOVAL Diagnostik, çdo i interesuar do të gjejë përgjigje për vlerësimin e sëmundjes dhe zbulimin e shkaktarit te saj.
Laboratori NOVAl Diagnostik eshte konceptuar nga ekspertët më të mrë, ne mënyre të tillë që, nëpërmjet metodave dhe aparaturave të dedikuara të përcaktohen saktësisht diagnozat e sëmundjeve infektive me etiologji të ndryshme


Ndaj, mos prisni vetëm atëherë kur mjeku juaj të kërkojë disa analiza, por kujdesuni për veten dhe familjen, duke u drejtuar te NOVAL Diagnostic, të cilin e gjeni në zemër të Tiranës,, konkretisht tek Kryqëzimi i RTSH, tek Pallatet Agimi, në Kamëz, në qytetin e Vlorës ngjitur me Konsullatën Italiane, si dhe në qytetin e Fierit, përballë poliklinikës së qytetit.

Ne kete prag vere laboratori vetem per muajin Maj ka bere paketa te ndryshme me cmime te perballushme nga te gjithe te cilat i gjeni tek fotot me poshte

1 Comment

  1. Hajde reklame e felliqur hajde. As se permendin qe eshte e tille por e shesin si “lajm”. Dhe presin t’i besosh per integritetin e tyre keta “gazetare” vemje. Kompani laboratorike qe sponsorizon keto reklama dhe “blen” emisionet “investigative” te gjobvenesve, merre me mend se sa korrekte jane me klientet. Mizerje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.