• |
ide | kryesore

Amy Schumer infektohet me Covid-19

-Instant, Paparazzi, Slider

Amy Schumer ka zbuluar së  fundmi se duhej të anulonte setin e komedisë së së shtunës në Netflix is ​​a Joke festival  pasi rezultoi pozitive për COVID-19.

Në një video të postuar në Instagram Stories, aktorja e humorit ka ndarë  lajmin me fansat.


“Më vjen keq të them se duhet të anuloj shfaqjen time në LA sonte”, deklaroi ajo. “ Unë dola pozitiv për COVID-19 rreth një orë më parë, kështu që po,  nuk di çfarë të them, por të paktën flokët më duken mirë.”

“Unë mendoj se do të postoj pak sepse jam e vetmuar, por në të vërtetë ajo që dua të them ishte se Covid më ka dhënë këtë zë të jashtëzakonshëm të Elizabeth Holmes,”shtoi komediania.

Schumer më pas u shpreh se është e lumtur që ishte larg shtëpisë, në mënyrë që burri i saj, Chris Fischer dhe djali i tyre 3-vjeçar, Gene, të mos ekspozohen ndaj virusit për shkak të saj.

Para se të përfundonte klipin, Amy u dha ndjekësve një dëgjim përfundimtar të zërit të saj.

“Sidoqoftë, unë jam thjesht e vetmuar,” shtoi ajo. “Dhe e mërzitur. Unë jam larg familjes sime, gjë që është e mrekullueshme, sepse nuk do ta marrin, shpresoj.Gjithsesi kjo është kryesisht sepse doja të ndaja zërin tim të Elizabeth Holmes”

Njoftimi i aktores vjen pas doli në skenë të premten në L.A. për një ndalesë në turneun e saj të komedisë. Ajo gjithashtu mori pjesë në Met Gala 2022 të hënën./Lapsi.al

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.