• |
ide | kryesore

Tjetër aksident në punë/ Bie nga kati i 5-të i objektit ku po punonte, humb jetën 45-vjeçari

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë. Mësohet se një 47-vjeçar, duke punuar në një pallat që po ndërtohej nga firma në administrim nga shtetasi A. K., ka rënë nga kati i pestë i objektit dhe si pasojë ka ndërruar jetë.


Sot policia e Kavajës bëri të mundur arrestimin në flagrancë të shtetasit A. K., 27 vjeç, banues në Tiranë, administratorin e firmës private ku kryheshin punimet. I riu akuzohet për “Shkelje të rregullave të mbrojtjes në punë”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.