• |
ide | kryesore

Bie nga lartësia ndërsa kulloste bagëtitë, humb jetën

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 53 vjeçar në Martanesh ka humbur jetën aksidentalisht ndërsa ra nga një lartësi e madhe. A.B. ishte duke kullotur bagëtitë kur ra nga një shkëmb dhe për pasojë mori plagë të rënda. Ai u transportua drejt spitalit të Traumës Tiranë, për ndihmë më të specializuar mjekësore, por nuk mundi jetën të mbijetonte.


Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.