• |
ide | kryesore

VIDEO/ Holandezët djegin flamurin e Romës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Nuk kanë munguar incidentet tifozëve holandezë në qendër të Tiranës.

Me pishtarë me vete ata e kanë ndezur gjithë vendin në flakë, ndërkohë që tymi i ka pushtuar të gjithë zonën.


Disa prej tyre kanë marrë një flamur të Romës dhe i kanë vënë flakën. ©LAPSI.al

Flakë e tym në Tiranë! Digjet flamuri i Romës,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.