• |
ide | kryesore

Djali rreh babain, arrestohet 32-vjeçari në Gjirokastër

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 32-vjeçar është vënë në pranga nga policia pasi është denoncuar nga babai i tij. 32-vjeçari i identifikuar me incialet A. X., banues në Gjirokastër dyshohet se ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij 58-vjeçar, i idetifikuar me inicialet V. X.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër ndërkohë ai u akuzua për veprën penale “Dhuna në Familje”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.