• |
ide | kryesore

Kim K zbulon detaje nga lidhja me Pete Davidson

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian më në fund po i lejon fansat të zbulojnë më shumë për romancën e saj me Pete Davidson.


Gjatë episodit të së enjtes në The Kardashians, Kim foli për marrëdhënien e saj me ish-komedianin e Saturday Night Live, duke e quajtur atë “qenien më të mirë njerëzore që kam takuar ndonjëherë”.


Themeluesja e KKW Beauty u frymëzua fillimisht për të ndarë më shumë për marrëdhënien e saj pasi u pyet për jetën sentimentale ndërsa bisedonte në kuzhinë me motrat Khloé Kardashian dhe Kourtney Kardashian. “A nuk mundet një vajzë të jetë e lumtur dhe të jetojë?” u përgjigj duke qeshur.

Më pas ajo tregoi se kush bëri lëvizjen e parë në romancën e tyre.

“Pra, kështu shkoi me Pete. Unë bëra SNL, dhe më pas kur u puthëm në skenë, ishte thjesht një ndjesi,” shpjegoi Kardashian. “Dhe unë thashë, “Ndoshta më duhet ta provoj njëherë me të !”

“Por Pete nuk erdhi në festën time pas shfaqjes, kështu që disa ditë më vonë, telefonova producentin e SNL dhe i thashë, ‘Hej , a e ke numrin e Pete? Dhe ata thanë, ‘Po’, “vazhdoi ajo.

Duke folur me motrat e saj, Kim vuri në dukje se si njerëzit shpesh besojnë se lidhja me Pete duhet të nënkuptojë “një shfaqje humoristike histerike në çdo kohë”. Megjithatë, ajo këmbënguli se marrëdhënia e tyre është “thjesht normale”.

“Kurrë nuk e dija se mund të jesh kaq e lumtur duke parë seriale televizive dhe duke shkuar në palestër me dikë që mendoja se nuk kishte shkuar kurrë në palestër më parë. “Pete duhet të jetë fjalë për fjalë njeriu më i mirë që kam takuar ndonjëherë,  zemra më e mirë. Njerëzit gjithmonë thonë: “Oh, ai është shumë qesharak”. … Kjo është si, e katërta në listën time përse më pëlqen ai. Ai gjithmonë dëshiron më të mirën për njerëzit, mund të përballojë çdo gjë. Ai është me të vërtetë i përulur dhe thjesht kaq i sinqertë. Unë do të thosha fjala e përsosur për të përshkruar Pete është ‘i vërtetë’.”

Pasi Khloé  tha se ishte “e lumtur” për motrën e saj, themeluesja e Skims zbuloi se jo të gjithë ishin fillimisht në bord me lidhjen e dyshes.

“Pasi u lidhë,n Megan Fox më dërgon mesazhe dhe më thotë: ‘A është kjo e vërtetë? Sepse ai më pyeti për numrin tënd muaj më parë dhe unë i thashë: ‘Mik, më shumë shanse ka që mua dhe MGK të na hajnë krokodilët sesa ti të marrësh numrin e saj. Nuk do të ndodhë kurrë.”

Pas përfundimit të bisedës , Kourtney u shpreh për të, “Padyshim që e vërej se ajo është më e lumtur. Mendoj se është shumë më e sjellshme tani, kështu që faleminderit, Pete! Unë e dashuroj këtë Kim të ri.”

Cifti  u lidhën për herë të parë në tetor pas debutimit të saj në SNL. Pasi ndanë një puthje në ekran në skecin e tyre, të dy u fotografuan duke mbajtur duart në një slitë. Vetëm në shkurt, Davidson e quajti publikisht Kardashian të dashurën e tij në një intervistë me PEOPLE./Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.