• |
ide | kryesore

Sarah Jessica Parker flet për grindjen me Kim Cattrall

-Instant, Paparazzi, Slider

Sarah Jessica Parker ka folur së fundmi për përçarjen e saj  me aktoren e “Sex and the City”, Kim Cattrall.


“Është shumë e thjeshtë, e dini? Unë do të jem aq e qartë sa të mundem. Është shumë e vështirë të flasësh për situatën me Kim-in, sepse kam qenë shumë e kujdesshme që të mos them ndonjëherë ndonjë gjë që është e pakëndshme”, u shpreh Parker në podkastin e THR’s Awards Chatter.


Sipas aktores, tensioni midis tyre nuk filloi deri në vitin 2017 kur Cattrall bëri disa kërkesa përpara se ajo të pranonte të merrte pjesë në një film të tretë për ekskluzivitetin.

“Ata nuk ishin dakort me disa kërkesa të saj dhe kështu ne nuk e bëmë filmin sepse nuk donim ta bënim pa Kim.Dhe studioja nuk do ta bënte, kështu që u pezullua.Nuk ishte se ajo i tha ‘jo’ filmit; është se studioja i tha ‘jo’ filmit, gjë që, ju e dini, ndodh,” sqaroi ajo, duke kundërshtuar pretendimin e Cattrall-it se e hodhi poshtë filmin për shkak të skenarit midis Samantës dhe djalit adoleshent të Mirandës, Brady.

Gjërat u përkeqësuan kur SJP i ofroi ngushëllimet e saj aktores pas vdekjes së vëllait të saj, por u përball me akuzat se ishte “hipokrite” dhe me deklaratën e Kim se nuk do të nuk ishin kurrë mike.

“Kam shpenzuar shumë vite duke punuar shumë për të qenë gjithmonë e denjë për të gjithë në xhirime, për t’u kujdesur për njerëzit, për të qenë përgjegjëse për njerëzit, si producente e shfaqjes.Dhe thjesht nuk ka asnjë tjetër që ka folur ndonjëherë për mua në këtë mënyrë, kështu që është shumë e dhimbshme”, rrëfeu Parker.

Në fund ajo zbuloi se pretendimet e Cattrall bëri që asaj të mos iu kërkohej të bashkohej me treshen për “And Just Like That”./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.