• |
ide | kryesore

Garda e Republikës do të marrë në ruajtje SPAK dhe Gjykatën e Posaçme

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Garda e Republikës do të marrë në ruajtje Gjykatën e Posaçme dhe SPAK.


Sipas vendimit, shërbimet e Policisë së Shtetit do të zëvendësohen me punonjës të Gardës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.