• |
ide | kryesore

E përplasi betonierja në Tiranë, ky është 41-vjeçari që ndërroi jetë në spital

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Erald Qafa (Totilla) është emri i 41-vjeçarit, i cili u aksidentua për vdekje teksa po lëvizte me motor në zonën pranë TEG-ut në Tiranë. 41-vjeçari u përplas nga një betoniere dhe mbeti i plagosur rëndë. Edhe pse u transportua në spital ai nuk mundi dot t’i shpëtonte plagëve të marra, ku dhe ndërroi jetë. Policia dhe grupi hetimor po vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.


Njoftimi policisë


Në lidhje me informacionin paraprak të dhënë pak më parë se në afërsi të TEG-ut, shtetasi E. T., 40 vjeç, duke drejtuar motomjetin e tij është përplasur me një mjet (betoniere) me drejtues shtetasin A. H., 41 vjeç, ju informojmë se: Si pasojë shtetasi E. T., drejtuesi i motomjetit, ka ndërruar jetë në spital.

3 Comments

  1. Me vjen keq po cmenduria e ketyre qe u japin motorrave me 200 ne ore e bejne zig zag pa menduar se jane te vdekshem qeka pa limit. Nejse, me vjen shume keq!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.