• |
ide | kryesore

Aktorja e Euphoria, pjesë e vazhdimit të ‘The Hunger Games

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja e ” Hunter Schafer i është bashkuar kastit të Lionsgate “The Hunger Games: The Balad of Songbirds and Snakes”.


Sipas ‘Et’,aktorja  është caktuar për të luajtur rolin e Tigris Snow, kushërirën dhe të besuarën e Coriolanus-it, dhe këshilltaren e tij në të gjitha çështjet.


Vazhdimi do të publikohet më 17 nëntor 2023 dhe do të drejtohet nga Francis Lawrence, i cili gjithashtu drejtoi filmat “Catching Fire”, “Mockingjay Part One” dhe “Mockingjay Part Two” të ekskluzivitetit. Nina Jacobson dhe partneri i saj producent Brad Simpson, i cili mbikëqyri filmat e tjerë në serial, kthehen si producentë së bashku me Lawrence.

Përveç punës së saj në “Euphoria”, Schafer shkroi dhe prodhoi një episod special për serialin. Ajo është aktualisht duke xhiruar një film horror i ardhshëm nga regjisori i “Luz” Tilman Singer. /Lapsi.al

The Hunger Games' Prequel Adds 'Euphoria' Breakout Hunter Schafer – Trident  OF CNC

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.