• |
ide | kryesore

FOTO/ Ish-kryebashkiakut i del 2 mijë lekëshi nga xhepi para SPAK-ut

-Instant, Arkiva, Pikante

Ish-kryebashkiaku i Dibrës, Muharrem Rama u shfaq këtë të martë para Prokurorisë së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit ku u thirr për arsye që mbeten ende të paqarta.


Në fotot e publikuara nga gazetarja Anila Hoxha, ish-kryebashkiaku shihet para SPAK-ut, ndërsa në xhepin e pantallonave ka një 2 mijë lekëshe, e cila është gati duke i rënë në tokë.


“Ish-kryetari i Bashkisë së Dibrës ishte aq i emocionuar kur po hynte në prokurori, sa dhe 2 mijë lekëshja që kishte në xhep deshi të dalë nga astari”, – shkruan gazetarja.

Muharrem Rama betohet në krye të Bashkisë së Dibrës | Gazeta Koha Jone

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.