• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në aksin Durrës – Kavajë

-Instant, Arkiva, Lajme

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Durrës-Kavajë.


Mësohet se për shkak të një parakalimi të gabuar janë përplasur dy makina në vendin e quajtur ‘Zifti’.


Nga aksidenti kanë mbetur të lënduar dy drejtuesit e mjetit, të cilët janë dërguar në spitalin e Durrësit për të marrë ndihmë mjekësore.

Në vendngjarje ka shkuar policia dhe grupi hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.