• |
ide | kryesore

Anya Taylor-Joy martohet me muzikantin

-Instant, Paparazzi, Slider

Anya Taylor-Joy është martuar me Malcolm McRae në një martesë intime në gjykatë,raporton Page Six.


Sipas disa burimeve , aktorja “The Queen’s Gambit” u martua me McRae në SHBA përpara se të shkonte në Australi për të vazhduar xhirimet e “Furiosa”, prequel i “Mad Max: Fury Road”.Ata planifikojnë të kenë një ceremoni më të madhe kur të kthehen në SHBA.


Anya  fillimisht ndezi thashethemet se ishte fejuar me muzikantin dhe aktorin 27-vjeçar muajin e kaluar, pasi u fotografua me një unazë diamanti në gishtin e saj të martesës.

Cifti bëri debutimin e tyre në tapetin e kuq në festën e Oscar-it të Vanity Fair në shkurt, dhe ajo dha komentin e saj të parë publik rreth tij për British Vogue në mars.

“I thashë partnerit tim një ditë tjetër se ai ishte hobi im.Më në fund kam gjetur dikë që me kënaqësi do të ulet në heshtje me mua dhe do të  lexojë. Ne jemi në thelb 80 vjeç dhe 7 në të njëjtën kohë, dhe funksionon shumë mirë’, deklaroi atëherë aktorja.

Nga ana tjetër, McRae postoi një foto të tyre të veshur me Dior në VF bash në Instagramin e tij, duke shkruar: “Unë jam krenar për këtë vajzë”./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.