• |
ide | kryesore

VIDEO/ Gjendet e djegur makina e autorëve të atentatit në Milot

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një makinë e llojit Audi është gjetur e djegur në Borizanë të Krujës e cila mendohet të jetë e autorëve të atentatit që ndodhi mbrëmjen e sotme në Laç ku mbeti i vdekur Klisman Preçi dhe është plagosur rëndë, 46 vjeçari Ylli Brahimi.


Makina e autorëve ka qenë e fuoristradë Land Rover e blindur. Ndërkaq në Borizanë është duke u djegur një automjet tip Audi. Shërbimet e policisë janë disur drejt vendit për të kryer hetimet e nevojshme.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.