• |
ide | kryesore

Aksident në Sarandë, ndërron jetë 62-vjeçari

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar në qytetin e Sarandës vetëm pak minuta më parë.


Sipas informacione paraprake shtetasi Karafil Timollari 62 vjeç, ishte duke drejtuar monomjetin e tij, teksa ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.


Detaje nga policia: 

Më datë 24.07.2022, rreth orës 17:45, në fshatin Plal, Metoq, shtetasi K. T., 62 vjeç, duke drejtuar motomjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, ku si pasojë ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.