• |
ide | kryesore

Patriarku serb hyri në Mal të Zi pa kontroll, jep dorëheqjen kreu i policisë kufitare

-Instant, Lajme, Të fundit

Shefi i policisë kufitare, Vasko Akoviç, ka dhënë dorëheqjen sot pasi patriarku serb Porfirije hyri në Malin e Zi pa u kontrolluar dhe pa u evidentuar. Sipas mediave malazeze, lajmi është konfirmuar edhe nga kryetari i Komitetit Malazez të Helsinkit, Miodrag Vllahoviç.


 


4 Comments

  1. Po keto gjera do ndodhin. perderisa po ia shtyni shkarkimin Dritan Toptanit ,sic e quante nje malazez dje(aq i pavdekshem emri i Esat Toptanit te pare,sa dhe malazezi e perdor per te krahasu nje tradhtar shqiptar me emrin e tij. Te pavdekshem do jene dhe esat pashe toptanet e rinje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.