• |
ide | kryesore

Përplasen dy automjete në Pogradec, plagoset një këmbësor

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në shëtitoren e qytetit të Pogradecit. Burime bëjnë me dije se dy automjete janë përplasur dhe ka mbetur i plagosur një këmbësor.


Mësohet se i plagosuri është dërguar drejt spitalit të Pogradecit. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për zbardhjen e plotë të këtij aksidenti.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.