• |
ide | kryesore

Video/ Roma, 60 pica për të festuar: këtë herë Mourinho nuk hëngri vetëm

-Instant, Sport, Video

Një vit më parë José Mourinho kishte vendosur të festonte fitoren 4-0 të Romës së tij ndaj Salernitanas duke shijuar një picë të këndshme dhe duke pirë Coca Cola në trenin e kthimit për në kryeqytet, siç zbuloi vetë trajneri portugez me një video të postuar në profilet e tij sociale. Menu që sic duket vlerësohet shumë nga trajneri verdhekuqe saqë i njëjti restorant, pas suksesit 1-0 në Arechi, i solli në dalje të stadiumit yë njëjtën menu, jo vetëm për Special One, por për të gjithë ekipin dhe stafin verdhekuq: gjashtëdhjetë pica për një debutim fitues.


PICA E VITIT TË KALUAR


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.