• |
ide | kryesore

FBI heq dorë nga hetimi për Brad Pitt

-Instant, Paparazzi, Slider

FBI nuk pritet të rihapë hetimin për Brad Pitt pasi një raport u zbulua këtë javë, sipas një miku të aktorit.


“Statuti i kufizimeve ka kaluar shumë dhe ata kanë patur të gjithë informacionin në dorë. Nuk ka asgjë të re këtu. Në atë kohë ata morën parasysh të gjitha akuzat e Angelina dhe nuk ngritën asnjë akuzë, “tha burimi.“FBI e hetoi plotësisht incidentin, ka zero shanse që ata të rihapin çështjen. E gjithë kjo është një përpjekje për të njollosur Brad.”

Burimi theksoi se, megjithëse Jolie tregoi të njëjtat detaje nga raporti i FBI-së në çështjen e saj të vazhdueshme të kujdestarisë kundër Pitt, një gjykatës ende i dha Pitt kujdestarinë 50/50 të fëmijëve të tyre.

Aktorët  kanë qenë në luftë për gjashtë fëmijët e tyre për gjashtë vitet e fundit, që kur Jolie paraqiti kërkesën për divorc në shtator 2016.

Siç raportoi Page Six, Jolie pohoi në raportin që u bë publik këtë javë se Pitt i bërtiti asaj: “Ti je duke e shkatërruar këtë familje” “.

Miku i Pitt tha: “Këto janë gjëra gjashtëvjeçare që Angelina i paraqiti në seancën e paraburgimit. Kjo është një fushatë gjashtëvjeçare e Angelina për të diskredituar Brad.

“Ky është në të vërtetë vetëm versioni i ngjarjeve të saj. Kjo është ajo që Jolie pretendon se ka ndodhur”

“Këto pretendime u ngritën në seancën e kujdestarisë dhe gjykatësi padyshim nuk e besoi atë, përndryshe Brad nuk do t’i jepej kurrë kujdestaria e përbashkët.”/Lapsi.al1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *