• |
ide | kryesore

Zgjedhjet, Meta dhe Berisha firmosin sot marrëveshjen e bashkëpunimit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta dhe ai i Partisë Demokratike, Sali Berisha ditën e sotme do të firmosin marrëveshjen e bashkëpunimit.


“NJOFTIM PËR SHTYP


Në orën 12.00 në Hotel Tirana, Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha dhe Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta, do të kenë konferencë të përbashkët për media, në të cilën do të nëshkruajnë edhe një marrëveshje bashkëpunimi.”10 Comments

  1. ja dy bashkepunetoret me te medhenje te krimit duan te behen perseri bashke per te bere ndonje vjedhje dhe ndonje vrasje tjeter tashme sepse kete dine te bejne me mire shkerdhatet.

  2. bobo 2 hajdutet me te medhenje e shqiperis bejn marveshje bashk dhe si ka mundesi njerzit akoma i besojn ketyre te 2ve zgjohuni para se te jet shume vone

  3. Po zgjedhin alibinë e humbjes. Vetëm të shohësh Metën nga një parti me 22 deputetë shkoi në 4 dhe tani nuk kandidon as për bashki, po kërkon këshillat bashkiakë. Kanë marrë një patate të nxehtë dhe ia hedhin njëri-tjetrit”, tha Spahiu.

  4. marreveshje bashkepunimi per te vjedhur akoma me shume qytetaret besoj se per gje tjeter nuk jane keto dy plehra se i kemi pare dhe me pare qe vetem shkaterrim i sollen ketij vendi e asgje me shume

  5. Tani more fund mor Edvin Kristaq Rama!

    Furia e revolucionit popullor te udhehequr nga spiuni “Penicilina” dhe spiuni “I.M.” po afron.

    Tik, tak, tik, tak…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *