• |
ide | kryesore

Britney Spears sulmon aktoren: Jam ende gjallë

-Instant, Paparazzi, Slider

Britney Spears nuk është ende gati për një film biografik.


Menjëherë pasi Millie Bobby Brown ndau aspiratën e saj për të luajtur si Spears në një film, artistja reagoi në Instagram. “Dëgjoj për njerëz që duan të bëjnë filma për jetën time. Njerëz , unë jam ende gjallë !!!”  shkroi ajo


Brown tha më parë gjatë “The Drew Barrymore Show” se historia e jetës së Spears “jehon” me të. “Unë dua të luaj një person real. Mendoj se për mua,do të ishte Britney Spears,” u shpreh artistja. “Mendoj se historia e saj,rezonon me mua. Duke u rritur në sytë e publikut, duke parë videot e saj dhe duke parë intervista kur ishte më e re, ndihem sikur mund ta tregoja historinë  në mënyrën e duhur dhe vetëm të sajën.”

Britney filloi të performonte në moshën 11-vjeçare në “All New Mickey Mouse Club” në 1989. Në mënyrë të ngjashme, Millie filloi të aktronte në moshën 9-vjeçare në serialin “Once Upon a Time in Wonderland” përpara se të merrte pjesë në ” Stranger Things” në moshën 12-vjeçare.

Ajoka treguar më  parë  se i thanë se ishte shumë “e pjekur” për t’u bërë aktore . “Gjithmonë e dija se isha e pjekur”. Pra,shte vërtet e vështirë kur dëgjova atë  sepse mendova se pjekuria ishte një gjë e mirë. Dhe më pas më thanë se nuk ishte, se nuk do t’ia dilja në këtë industri, ishte shumë e dhimbshme. Unë u mërzita vërtet për këtë. Gjithmonë ndjeja se nuk i përkisja plotësisht çdo dhome ku ndodhesha. Ndihesha gjithmonë e vetmuar në një dhomë të mbushur me njerëz, sikur të isha e vetme, sikur askush të mos më kuptonte vërtet. Kështu që më pëlqeu të luaja personazhe që njerëzit i kuptonin dhe mund të lidheshin, sepse ndihesha sikur askush nuk mund të lidhej me Millie.”/Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.