• |
ide | kryesore

Ori Nebiaj ikën nga “Përputhen” dhe zëvëndëson Grida Dumën në parlament

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

I është dashur disa ditë të mendohet Oriela Nebiaj për të marrë apo jo mandatin e deputetes, si pjesë e grupit të PD-së në anën e Enkelejd Alibeajt, por në fund ka vendosur ta pranojë.


Për këtë duhet të braktisë emisionin “Përputhen”, të cilin e drejtoi për këtë sezon mes të rinjve që kërkojnë një lidhje nën vëzhgimin e kamerave.


Nebiaj merr mandatin e Grida Dumës, që la grupin e PD-së për të nisur emisionin Top Story në Top Channel. Rrokada e dyfishtë është ndjekur me interes nga media, pasi kërcimet nga showbiz në politikë nuk ndodhin përditë.

 


9 Comments

      1. Hiku muti erdhi kaka shqiperise ju vu flaka, ….kurva t’bukra ka tirona ,…..mjere ne ku jetojme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.