• |
ide | kryesore

Dyshimet e para pse u dhunua rëndë drejtori i OSHEE-së

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
OSHEE

Nga veprimet paraprake hetimore bëhet me dije se kemi të bëjmë me një ngjarje të qëllimshme e që lidhet me detyren, pasi autoret i kanë ndjekur lëvizjet e drejtorit të OSHEE dhe e kanë qëlluar me sende të forta.


Lexo më tej: Dhunimi i drejtorit të OSHEE-së, çohet me urgjencë tek Trauma (VIDEO) 


Diçka e tillë vjen pas itensifikimit të kontrolleve të OSHEE për vjedhje apo ndërprerje të energjisë elektrike ndaj abonteve debitor.

Edmir Përndreca është emeruar drejtor i Njesisë së së Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike në Lezhë prej më shumë se 1 viti.

Ai ka një karriere të gjatë punes pranë si inxhinier pranë këti institucioni.


4 Comments

 1. E bejne per spital Traume drejtorin se nuk i le te vjedhi.

  Edhe duan shtet shqipot pastaj.

  Ah tribale tribale! Maksimumi ndonje bajraktar meritoni.

  Edhe ate e keni shume.

  1. Kushedi se kujt i a ka sjellur ne maje te hundes ky lapangjozi, hajdut dhe injorant, bandit i Rivdekjes si puna e bashkiakut te Divjakes?!

   1. Nqs. eshte keshtu e kap me presh ne duar edhe e mbyll si njeri problemin. Sot ka teknologji sa te duash.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.