• |
ide | kryesore

(FOTO) Aksident i rëndë në Shkozë, makina përmbyset tek unaza

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Elbasan, Aksident rrugor, Pogradec


Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Shkozë.

Siç mund ta shihni tek foto më poshtë, një makinë është përmbysur në mes të rrugës.

Ngjarja ka ndodhur në unazën e madhe të Tiranës, pranë Shkozës.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit dhe as nëse ka persona që kanë mbetur të lënduar nga aksidenti. ©Lapsi.al 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *