• |
ide | kryesore

John Travolta reagon ndaj ndarjes nga jeta të Kirstie Alley

-Instant, Paparazzi, Slider

John Travolta ka reaguar ndaj ndarjes nga jeta të mikes së tij, aktores Kirstie Alley.


Duke reaguar ndaj humbjes, Travolta ndau një foto të tyre duke buzëqeshur me njëri-tjetrin. “Kirstie ishte një nga marrëdhëniet më të veçanta që kam pasur ndonjëherë”, tha ai për aktoren e ndjerë. “Të dua Kirstie. E di që do të shihemi përsëri”. John  gjithashtu ndau një klip dhe ai dhe aktorja e ndjerë duke kërcyer The Dance of Love’ në Look Who’s Talking Now.


Në vitin 2020, Alley u shpreh se shpresonte që ajo dhe Travolta të bënin një vazhdim tjetër të filmit të tyre klasik të vitit 1989, Look Who’s Talking. “John dhe unë, ne të dy duam shumë ta bëjmë këtë, sepse mendojmë se është qesharake që jemi gjyshërit. Por nuk e dimë se çfarë po ndodh. Dëgjuam një thashethem se po e bënin, por nuk e di nëse është me ne apo pa ne”, tregoi ajo në The Talk. Aktorja dhe Travolta bënë dy vazhdime të tjera: 1990 Look Who’s Talking Too dhe 1993 Look Who’s Talking Now.

Në deklaratën që njoftonte lajmin e trishtë, fëmijët  True dhe Lillie filluan: “Ne jemi të pikëlluar t’ju informojmë se nëna jonë e  e dashur ka ndërruar jetë pas një beteje me kancerin, të zbuluar vetëm së fundmi”.

Deklarata përfundoi duke  duke falenderuar fansat e Alley:“Ju falënderojmë për dashurinë dhe lutjet tuaja. Kërkojmë që të respektoni privatësinë tonë në këtë moment të vështirë”./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *