• |
ide | kryesore

U kapën duke vënë baste nga celulari, arrestohen 3 persona në një lokal në Tiranë

-Instant, Lajme, Të fundit


3 persona janë vënë në pranga në Tiranë. Kjo pasi u kapën në flagrancë në një lokal duke vënë baste sportive me anë të celularit. Sipas njoftimit të policisë, arrestimi u bë në sajë të finalizimit të operacionit “Fati i lojërave”, Pas kontrolleve të shumta në disa lokale dhe ambjente të tjera kanë evidentuar disa raste të basteve të palejuara.

Ndërkohë që pronari i lokalit, 50-vjeçari B,M do të hetohet në gjendje të lirë. Ai hetohet për përshtatjen e ambjentit për të vënë baste sportive.


1 Comment

  1. Jane te gjitha genjeshtra . E dine se kush jane se vete i kane lejuar deri dje por po i thone , tani boll se kete pune e ka marre ne dore olsi i palloshit. ropt ku ti kesh o pallosh

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *