• |
ide | kryesore

Makina merr para biçikletën dhe 3 mjete të parkuara në rrugën Lezhë-Shëngjin

-Instant, Lajme, Të fundit
makina


Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Lezhë-Shëngjin. Një automjet i cili lëvizte me shpejtësi ka humbur kontrollin. Makina ka goditur një person që lëvizte me biçikletë dhe 3 automjete të tjera që ishin të parkuara para një lokali.

Nga aksidenti ka mbetur i plagosur drejtuesi i biçikletës, i cili është dërguar me urgjence në spitalin e Lezhës. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet dhe rrethanat e aksidenti.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *