• |
ide | kryesore

Dalina Buzi flet pas finales së “DWTS”

Paparazzi, SliderAnëtarja e jurisë së “DWTS”, Dalina Buzi, ka folur pas finales së Dancing with the Stars ku u shpall fituese Sara Hoxha. Në një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në Instagram, Dalina u pyet për humbjen e Elhaida Danit dhe Ardit Çunit.

“Elhaida ka fituar gjithçka, perveç 50,000 eurove dhe një fotoje me kupën. Me atë disiplinë e talent që ka ajo, do ta trefishojë fitoren diku tjetër. Elhaida u fut në një garë televizive në 2023, ku media sociale ka rëndësi. Është garë e fortë. Garë e re. G arë që ndoshta duket e padrejtë, por  nëse firmos të bëhesh pjesë, duhet ta marrësh në konsideratë”- shkroi ajo për këngëtaren.

Ndërsa për Ardit Çuni, producentja u shpreh:

“Secili ka kohën e tij. Ndoshta duket se Ardit nuk është vlerësuar, por unë mendoj që këto eksperienca po e përgatisin për diçka më të madhe. Më ka bërë përshtypje si pas daljes nga “BBV” e ktheu Instagram-in e tij në një “podcast”, pra vuri humbjen në funksion të tij. Ka treguar që është talent në kërcim dhe që punon fort. Më pëlqeu që erdhi edhe tek “afterparty” edhe pse i mërzitur nga humbja”.

Lexo Edhe: https://lapsi.al/2023/01/02/ardit-cuni-reagon-pas-finales-se-dwts/1 Comment

  1. Ti je humbese per vete me veshjen e nates finale qe te detyroi t’i mbaje krahet hapur per te ajrosur “sqetullat”! Plus kur ben avokatine e padrejtesise ti po ligjeron urdhrin qe ke marre per t’i dhene piket maksimale dikujt qe as e 4 nuk duhet te ishte! Be honest next time, for you because we are not fools 😂

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *