• |
ide | kryesore

Njihuni me disa nga konkurentët e Dancing With the Stars

Paparazzi, Slider
Dancing With The Stars

Zbulohet një tjetër konkurrente e “Dancing With the Stars” programi i njohur i kërcimit që pritet të fillojë së shpejti në ekranin e Top Channel. Po flasim për një ish-Miss, më saktë, Miss Albania 2010, e cila me profesion është regjizore.


Bëhet fjalë për Arnita Beqirajn, e cila është një personazh i njohur për ne pasi vitin e shkuar e pamë në rolin e spektatorit, ku ‘brohoriste’ për partnerin, megjithatë këtë vit ka vendosur ta provojë vetë këtë eksperiencë, me balerinin, Eni në krah.


A post shared by Dancing With The Stars | Albania (@dwts.albania)

Deri më tani janë zbuluar emra si Saimir Korreshi, Sara Karaj, Armaldo Kllogeri dhe Atalanta Kërcyku, ndërsa sot është bërë me dije një tjetër personazh i famshëm që do të ngjitet në skenën aspak të lehtë të kërcimit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *