• |
ide | kryesore

Lamar Odom flet për martesën me Khloe Kardashian

Paparazzi, Slider

Në një speciale të re që u transmetua të hënën, Lamar Odom  foli me Harvey Levin të TMZ për marrëdhënien e tij me Kardashian dhe se ku qëndron me të tani.


Dyshja u martuan vetëm një muaj pasi u takuan në vitin 2009, përpara se përfundimisht të vendosnin të shkonin në rrugë të ndara në vitin 2016. Ndërsa Odom ishte i famshëm , ai pranoi se e dinte se martesa me Kardashian do t’i jepte atij njohje në botën e argëtimit.


“Unë kam qenë një basketbollist i mrekullueshëm. Por e di martesa me Khloe Kardashian më jep rëndësi në shumë mënyra në botën e argëtimit, ka rrëfyer Odom. “Unë po bëja biznes me gruan time.

Nëna e Kardashian, Kris Jenner, u fut në atë biznes, duke shërbyer si menaxhere e Odom gjatë gjithë martesës së tyre. “Unë e quaja mama. Ajo tregoi shumë dashuri. Ajo ishte e lezetshme. Unë e doja atë. Ne të gjithë u futëm në biznes,” tha ai. “Ishte një biznes familjar. Ti e di këtë, Harvey.”

Ndërsa gjithçka dukej se po shkonte mirë në romancën e tyre , përdorimi i dr0gës dhe mashtrimi i Odom shkaktoi përçarje në martesën e tyre që rezultuan të pariparueshme. “Dr0ga — ajo ishte e dashura ime. Unë kisha një grua dhe k0kainë,” shpjegoi ai. Khloe ishte e lënduar. Por nuk më largoi donte të më mbronte.

“Dua të them në prapaskenë, unë e futa atë në disa situata. Aq të këqija sa  të gjithë ju nuk e dini,” shtoi ish basketbollisti. “Historitë që të gjithë nuk i dini janë vërtet të çmendura.” Megjithëse uljet dhe ngritjet e tyre, Odom pranoi se do të donte ta merrte Kardashian për darkë ,por tha se i vinte “shumë turp” për ta pyetur.

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.