• |
ide | kryesore

Makina godet këmbësorin në Elbasan, humb jetën 20-vjeçari

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
20 aksident

Policia e Elbasanit raportoi një aksident të rendë të ndodhur rreth orës 21:25, në unazën e këtij qyteti. Një automjet ende i paidentifikuar ka aksidentuar një këmbësori me iniciale F. S., rreth 20 vjeç. Pas aksidentit makina është larguar nga vendi i aksidentit.


Për pasojë 20-vjeçari ka ndërruar jetë rrugës për në spital. Policia thotë se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit, identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të automjetit. ©LAPSI.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.