• |
ide | kryesore

Përfshihet nga flakët apartamenti në Vlorë, shkak dyshohet shkëndija elektrike

-Instant, Lajme, Të fundit

Një apartament ka marrë flakë ditën e sotme në Vlorë. Apartamenti i cili ndodhej në katin e 6 të një pallati në bulevardin Vlorë-Skelë është shkrumbuar i gjithi. Shkak i ngjarjes mendohet të jetë një shkëndijë elektrike e cila të ketë shkaktuar flakët. Fatmirësisht, nga zjarri nuk ka pasur persona të lënduar.


IMG_0480


Zjarrfikësja dhe policia e Vlorës ndodhen në vendngjarje për të shuar flakët.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.