• |
ide | kryesore

Sherr mes të rinjve në Ksamil, djemtë dhunojnë me shkopinj bashkëmoshatarin

-Instant, Lajme, Të fundit


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ksamil. Ngjarja është evidentuar pas një video-je që po  qarkullon në rrjetet sociale. Aty shfaqet një grup me të rinj që dhunojnë me shkopinj një bashkëmoshatarin e tyre. Videoja është publikuar fillimisht në Tik Tok, më pas është pasqyruar dhe në media.

IMG_1271

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në Ksamil pranë plazhit në zonën e njohur si Tre Ishujt. Siç shihet në video, të rinjtë që duhet të jetë të moshës 16-18 vjeç kanë shkopinj në duar dhe dhunojnë një tjetër.


2 Comments

  1. Gjykata s’ka pse t’a mari në diskutim sepse është rregjistruar në gjykatë dhe si jurist e di mirë.Ajo është e qartë si drita e diellit se kush është PD.Dilni nga guacka dhe mos i shërbeni një antishqiptari dhe një anti demokraci. Një diktator modern.Tregoni veten që jeni intelektualë dhe që doni demokracinë dhe Shqipërinë.Rama i pa kush ishte nga vetë Amerika sepse i desh ajo të mbronte nderin e saj e shkelur nga Rama.Nuk e besonin Berishën por e drejta vonon por nuk harron.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *