• |
ide | kryesore

Më 27 shkurt do të mbahet mbledhja e përbashkët mes qeverisë së Shqipërisë dhe Malit të Zi

-Instant, Lajme, Të fundit

Më 27 shkurt do të mbahet mbledhja e përbashkët mes qeverisë sonë dhe asaj të Malit të Zi. Në këtë mbledhje do nënshkruhen një sërë marrëveshjesh ndërshtetërore.


Pas nënshkrimit të dokumenteve të përbashkëta planifikohet të mbahet konferenca për shtyp e Kryeministrit të Malit të Zi  Dritan Abazović dhe Kryeministrit të Shqipërisë Edi Ramës.4 Comments

  1. Dy qeveritë provizore kanë takimin e lamtumirës . As Shqipëria dhe as Mali i Zi nuk do të jenë më principata Soros…

  2. Befshi mbledhje sa here te doni , u mbledhshi ku dhe kur te doni por vetem emrin Shqiperi mos e zini ne goje se na ofendoni . Ju Sqiperine nuk e doni dhe nuk e shihni si memedhe apo atdhe por e doni dhe e shihni vetem si nje plaçk per tu vetepasuruar . I keni bere deme ketij vendi me shume se çdo pushtues , biles me shume se te gjithe pushtuesit e marre se bashku .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *