• |
ide | kryesore

Makina del nga rruga e përplaset me një pemë, humb jetën i riu shqiptar në Itali

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur me pasojë vdekjen e një 33-vjeçari shqiptar në Cosenza. Sic raportojnë mediat italiane i riu ka humbur kontrollin e makinës. Ai u përplas me një pemë. Përplasja ka qenë fatale për të riun. Ai ka ndërruar jetë pavarësisht se në ndihmë të tij shkoi dhe një helikopter me ekip mjekësor.


33-vjeçari punonte në një firmë vendase ndërsa kolegët janë tronditur nga lajmi për vdekjen e tij.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *