• |
ide | kryesore

Kryente punime në shtëpi, 53-vjeçari shqiptar në Greqi bie nga 2.5 metra lartësi

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
greqi, ambulance

Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Greqi. Mediat greke shkruajnë se 53-vjeçari ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga skela. Ai po kryente punimet në një banesë kur u rrëzua. Mësohet se shqiptari ka rënë nga një lartësi prej 2.5 m dhe ka vdekur në vend.


Policia dhe forcat zjarrëfikëse shkuan menjëherë në vendngjarje. Nuk dihen ende rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti fatal.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *