• |
ide | kryesore

Ngrihet tjetër akuzë për Ramazan Rrajën

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Ramazan Rraja, Maja

Gjykata e Posaçme ka lënë në burg Ramazan Rrajën.


Rraja akuzohet për atentatin ndaj ish-prokurorit Ajran Ndoj dhe mikut të tij Aleksandër Laho. Gazetarja Klodiana Lala raportoi se ndaj tij është ngritur edhe akuza e armëmbajtjes pa leje, pasi në momentin e arrestimit i është gjetur dhe një pistoletë.


Bashkë me Rrahjan u arrestua edhe miku i tij Louis Konomi, i cili ishte shpallur në kërkim nga policia e Elbasanit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *