• |
ide | kryesore

Lionel Richie zbulon sekretin për një pamje rinore

Paparazzi, SliderPër Lionel Richie, “Endless Love” dhe  “All Night Long” mund të jetë sekreti i tij për rininë e pafund.

Gjyqtari  i “American Idol” zbuloi truket e tij për të qëndruar me pamje të freskët, pasi mahniti fansat me pamjen e tij rinore gjatë një performance në koncertin e kurorëzimit të Mbretit Charles më 7 maj. Këngëtari i “Stuck on You” tha për Daily Mail se sekretet e tij kundër plakjes përfshijnë “ujin, gjumin, djersën dhe seksin”.

“E di që është vërtet e mërzitshme. [Seksi] do të funksionojë gjithashtu, dhe është mirë për zemrën tuaj, “tha ai. Richie shtoi gjithashtu se ai dhe e dashura e tij 33-vjeçare Lisa Parigi shmangin ngrënien e shpeshtë të mishit të kuq. Ai e bëri zbulimin pasi disa fansa spekuluan se këngëtari mund të ketë bërë ndërhyrje. Richie mohoi akuzat, duke i thënë gazetës sekurrë nuk do të bënte një operacion plastik sepse “kjo nuk shkon mirë” dhe “Zoti mund të mos më njohë”.

Artisti, i cili këndoi “Easy” dhe “All Night Long” për monarkun e ri k para 20,000 njerëzve, i la gjithashtu fansat seriozisht të ndarë për vokalin e tij. Disa njerëz e krahasuan performancën me Muppet Kermit the Frog ose atë të një këngëtari karaoke në një lokal. Përdorues të tjerë të Twitter-it e mbrojtën këngëtaren dhe fajësuan pajisjet e zërit.Gjyqtarja tjetër e “Idol” Katy Perry, 38 vjeçe, gjithashtu u shfaq në skenë pas tij dhe performoi disa nga hitet e saj./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *