• |
ide | kryesore

FOTO/ Del nga rruga në Librazhd furgoni me nxënës që ktheheshin nga ekskursioni

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
nxënës

Një aksident ka ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd pranë vendit të quajtur kthesa e Murrashit pasditen e së martës.


Një furgon me nxënës shkolle është përplasur dhe ka dalë nga rruga.


Mediat raportojnë se nga aksidenti kanë mbetur të dëmtuar lehtë disa nxënës, të cilët janë shoqëruar në spitalin e Librazhdit për ndihmë mjekësore.

Nxënësit ishin duke u kthyer nga një eskursion.

Ndërkohë që policia shkoi në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur rrethanat e aksidentit.1 Comment

  1. Shofere jane keta pidhat e kurves apo Nallbate,qe marrin persiper udhetime ,eskursione te femijeve,nxenesve,do marrin ne qafe shume jete keta moter dhe graqiret vetem e vetem per te zhvatur leke

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *