• |
ide | kryesore

A do të heq dorë nga aktrimi Amber Heard?

Paparazzi, Slider

Pas gjyqit të famshëm me Johnny Depp, Amber Heard u zhvendos në Malaga. Ajo donte që ta largonte vajzën e saj, Oonagh, nga jeta në Hollywood, mirëpo largimi drejt Spanjës sërish bëri bujë.


Amber ndërvepron me fansa, të cilët i afrohen për foto dhe autografe gjatë gjithë kohës.


Së fundmi, ajo ka zhvilluar edhe një video live në Tik Tok, ku ka treguar për njerëzit se e do shumë Spanjën.

Sigurisht, nuk mund t’i shpëtonte pyetjes: “A po heq dorë nga aktrimi?”

Ajo i hodhi poshtë të gjitha thashethemet, duke treguar se po punon për projekte të reja që do të vijnë në jetë shumë shpejt.

“Sigurisht. Unë do vazhdoj, kjo është jeta!”- u shpreh ajo.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *