• |
ide | kryesore

E rëndë në Gjirokastër, 55-vjeçarin e zë poshtë zetori dhe humb jetën

Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Karjan në Gjirokastër. Mësohet se 55-vjeçarin e ka zënë zetori poshtë.


Për pasojë 55-vjeçari humbi jetën, teksa punonte tokën. Për ngjarjen në fjale është lajmëruar policia nga një bari, i cili u gjend rastësisht në vendngjarje. .
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *