• |
ide | kryesore

Karlie Kloss zbulon emrin dhe gjininë e foshnjës

Paparazzi, Slider

Karlie Kloss dhe bashkëshorti Joshua Kushner zbuluan se foshnja e tyre e porsalindur është një djalë i quajtur Elijah.


Supermodelja – e cila mirëpriti fëmijën e saj të dytë me Kushnerin javën e kaluar – zbuloi emrin dhe  gjininë e foshnjës së tyre duke postuar një foto bardh e zi në Instagram të djalit të tyre 2-vjeçar, Levi, duke mbajtur për dore vëllain e tij të vogël. “Elijah Jude 7.11.23 ”  ka shkruar Kloss.Ish-modelja e Victoria’s Secret dhe Kushner mirëpritën fëmijën e dytë më 11 korrik. Kloss zbuloi se ishte shtatzënë në maj, kur ajo shkoi në tapetin e kuq të Met Gala 2023 me barkun e saj të rrumbullakosur.  “Sinqerisht jam e befasuar që mund ta mbaja sekret kaq gjatë”, tha ajo për Vogue në tapetin e kuq në atë kohë, duke shpjeguar se “palltot e mëdha të dimrit” e ndihmuan atë të fshehte shtatzëninë nga paparacët. Ajo gjithashtu pranoi gjatë një interviste me Emma Chamberlain se nuk dinte “si të stilonte një bark” sepse shtatzënia e saj e parë ndodhi gjatë pandemisë.

Çifti u fejuan në korrik 2018 dhe u martuan vetëm tre muaj më vonë në një ceremoni intime në veri të Nju Jorkut. Në qershor të vitit të ardhshëm, ata patën një ceremoni të dytë martese në Wyoming, ku të pranishëm ishin Orlando Bloom, Katy Perry, Princesha Beatrice dhe Ellie Goulding. Në të njëjtin muaj, Kloss qeshi me spekulimet se ishte shtatzënë dhe siguroi fansat e saj në rrjetet sociale se ajo në të vërtetë “i pëlqente patatet e skuqura”./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *