• |
ide | kryesore

Jori Delli në lidhje me Fred de Palma

Paparazzi, Slider
Jori Delli

Ka qenë vetë Federico Palana, i njohur me emrin e artit Fred de Palma, ai që ka publikuar një foto me modelen shqiptare, e cila duket me shpinë.


Reperi e ka shoqëruar postimin me shenjën e infinitit, ndërsa nuk kanë munguar edhe komentet me emrin e Jorit.Kujtojmë që më herët Jori u përfol për një romancë me Noizyn. Jori ishte modele në një nga klipet e reperit dhe kaq mjaftoi që ata të aludoheshin për një romancë.

Mirëpo vetë Delli në disa ishtervista ka treguar se nuk kishte asgjë më shumë se miqësi dhe punë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *