• |
ide | kryesore

Liam Payne anulon turneun, shkak problemi shëndetësor

Paparazzi, Slider

Liam Payne njoftoi së fundmi se po anulonte turneun e tij të ardhshëm në Amerikën e Jugut pasi u shtrua në spital me një infeksion në veshka.


“Hej djema, ky është me të vërtetë lajmi i fundit që dua t’ju tregoj, unë kam qenë pak i sëmurë kohët e fundit dhe përfundova në spital me një infeksion të rëndë të veshkave,” tha ai në një video të X. “Ne kemi filluar provat dhe sapo më kanë këshilluar se tani nuk është koha e duhur për të bërë turneu duke u përpjekur të rikuperohem nga kjo”.Ai shtoi, “Njerëzit rreth meje po përpiqen të më ndihmojnë të shërohem ndërsa flasim, por po, ne do të na duhet t’i riplanifikojmë të gjitha. Ju lutemi shikoni për mënyrat për të rimbursuar biletat tuaja. Mezi pres t’ju shoh së shpejti. Shpresojmë se do të bëjmë një shfaqje edhe më të madhe dhe më të mirë. Faleminderit dhe më falni.” Turneu ishte caktuar të fillonte në Lima, Peru, më 1 shtator dhe të përfundonte më 12 shtator në Mexico City. Në korrik, ish-anëtari i One

Direction zbuloi se ishte gati gjashtë muaj esëll pasi kishte kaluar gati 100 ditë në një strukturë rehabilitimi në Luiziana. “Thjesht ndihem sikur kam më shumë kontroll mbi jetën dhe gjithçka që po më largohej, thjesht ndihem sikur kam më shumë kontroll mbi të”, tregoi Payne në një video  në YouTube. “Më duhej të merrja pak kohë për veten time në fakt sepse u bëra dikush që nuk e njihja më. Dhe jam i sigurt që as ju djema nuk e njihnit”./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *