• |
ide | kryesore

Përbërja/ Kuvendi Kombëtar i PD-së, miratohet komisioni i punimeve

Lajme, Të fundit

Miratohet komisioni i punimeve të Kuvendit Kombëtar të PD-së, i cili është propozuar të mblidhet nga kryedemokrati Lulzim Basha.


Komisioni përmbahet nga Jemin Gjana, Flutura Açka, Orjola Pampuri, Indrit Sefa dhe Merita Bakiu. Ndërkohë, u votua dhe sekretariati teknik, i cili përbëhet nga 3 anëtarë, konkretisht; Elvis Xhako, Irsida Shehi dhe Endri Kokoshi.Ky komision do të kalojë për votim edhe statutin e ri të PD-së.3 Comments

  1. Nga SHBA te Britania e Italia, forcat politike që përshëndetën Kuvendin e PD,per copat e tjera te pd europa thot ktheni bythen nga diell

  2. Edhe kongreset e partise punes merrnin pershendetje,por komuniste po ata mbeten deri me90,andaj me parti grimce e ligjeruar nga pushteti, nuk mund te quhen opozite , aqe me teperPD, sepse demokracia eshte shumica, Tani mendoni vete se ne cgjendje eshte grupimi Basha e renegatet e tije.Koha wshte ajo qe do shkruaj historine, e tradhetine.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *