• |
ide | kryesore

Kolegji Zgjedhor pranon kërkesën e PD-së, i jep më shumë anëtarë të KZAZ-së në Kukës

Lajme, Të fundit

Kolegji Zgjedhor pranon kërkesë-padinë e PD-së për caktimin e 2 anëtarëve të KZAZ-së në Kukës.


Sipas vendimit, PD-ja zyrtare ka të drejtën të propozojë 2 anëtar në KZAZ kundrejt 1 anëtari të Partisë së Lirisë. Kolegji Zgjedhor shfuqizoi vendimin e Komisionerit Shtetëror të Zgjedhjeve dhe atë të KAS.Kujtojmë se Partia Demokratike nuk do të ketë kandidat të saj zyrtar në zgjedhjet që do të ripërsëriten më 24 shtator në Kukës.5 Comments

 1. Interesant anti-shqiptarzmi i sektit Basha-Alibeaj, kandidate nuk ka por do komisionere te vendosi pro PS ne tavoline per tabelen e rezultatit! Per ca i do komisioneret kur nuk ke kandidat t’i mbrosh votat? Basha je qenia me e shpifur qe ka njohur politika shqiptare.

 2. Demokracia ne Shqiperi ku therret qameti!:Kolegji zgjedhor zgjedh kush duhet te jete opozita,gjykatat e Edvin mavijes zgjedin kush duhet te mbaj vulen e opozites ,kryeparlamentaria zgjedh kush duhet te jete kryetari I grupit te deputeteve te opozites !?!?!?! Kjo nuk ka ndodhur as ne komunizem !

  1. Jo sepse kundërshtarët të themi , u vranë e u degdisën në kampe internimi ose në burgje.

   Gjithësesi ti themi faleminderit miqve tanë amerikanë të ambasadës donald lu peshkatari kimete fytyrbytha se harrum sorekllën

   Dhe mcgonical

   Amërikanët për lekë shesin dhe mamatë e tyre

 3. Dihet tashme, kjo drejtesi ne emer, por cdrejtesi ne zbatim te ligjit te demokracise. Te injorosh 600000 mije votues demokrate, e tia japesh meritat nji mini grupi i faktuar ne tre pale zgjedhje, duhet ti bejme pyetje vehtes se valle ne cdemokraci ta gjejme, e kerkojme te verteten, pasi ky, e keta pushta qe kemi, vijne e jane bijte e kurvit, e sa te jene keta horra e kurva te rraces se tyre, demokracia shkon si uji ne det.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *