• |
ide | kryesore

Humb jetën polici në Lezhë, dyshohet se u vetëvra me armën e shërbimit

Lajme, Të fundit
Aksident, Korçë, Rrëshen

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë, ku një efektiv policie ka humbur jetën. Shtetasi me iniciale Gj,L. dyshohet se ka vrarë veten me armën e shërbimit.


Ai është gjetur i vdekur në banesën e tij në fshatin Spiten të Lezhës. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *