• |
ide | kryesore

Aksident në rrugën Lezhë-Shkodër, raportohet për një të plagosur rëndë

Arkiva, Lajme, Të fundit
Aksident në Klos, humb jetën këmbësori, Greqi

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në autostradën Lezhë-Shkodër, me pasojë plagosjen e një personi.


Gazetari Elidon Ndreka bën me dije se një automjet është përplasur me një çiklomotor, në afërsi të fshatit Balldre.Burime bëjnë me dije se drejtuesi i çiklomotorit ndodhet në gjendje të rëndë dhe është transportuar në spital.1 Comment

  1. U grine shqipot, ca behet keshtu mer yahoo!!! Mire ishim me ca gomere, ca bicikleta dhe ndonje Polska fiat.

    Nuk behet!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *